Sportovní marketing

Jsme zapálení pro sport a proto ho podporujeme. Agentura Final Brand je nyní dočasným inkubátorem pro novou sportovní agenturu Final Score, která brzy převezme aktivity v oblasti prodeje reklamních formátů ve sportovním prostředí, ale i zajištění finančních prostředků pro sportovce, kluby, svazy, fankluby i pořádání a podpory sportovních událostí.

Naši kolegové se od mnoha jiných liší zejména tím, že mají sport doslova v krvi a povedená sportovní akce je pro ně lepším výsledkem než všechny peníze na světě. Právě proto se na nás mohou spolehnout i společnosti, které se věnují sponzoringu v oblasti sportu a chtějí mít jistotu, že se jejich prostředky dostanou na ta opravdu správná místa. V této spojitosti se doážeme postarat také o zvýraznění těchto aktivit za sponzora a jeho značku.

Chápeme, že jsou na provoz sportovních aktivit potřeba peníze, umíme je obstarat i správně umístit, ale nesouhlasíme s pozicí sportu jako dojné krávy pro vyvolené. Každý si zaslouží spravedlivou odměnu i dobré podmínky pro pohyb těla...