Media & Sales

Agentura Final Brand je také univerzální mediální agenturou. Naši kolegové pokrývají celé potřebné spektrum činností a know-how, dokážeme tak pod jednou střechou splnit klientské zadání, nebo sestavit správný media-plán stejně dobře, jako jinde využijeme zkušeností pro podporu, či přímý prodej reklamních ploch a formátů, nebo i úplné zastoupení obchodního oddělení.

Pro klienta, zadavatele reklamy dokážeme díky obecně dobrým vztahům s médii využít vhodnějších kombinací a možností, než při časté "balíčkové" distribuci. Při realizaci kampaní kontrolujeme i v jejich průběhu možnosti optimalizace a obvykle ponecháváme část prostředků na aktuální podporu kampaně, které se věnujeme právě i za jejího běhu.

Rádi naší činností  a zkušenostmi podpoříme a doplníme i interní marketingová oddělení.

Při přípravě podkladů pro kampaně klientů je velkou výhodou i vnitřní spolupráce s tvůrci online i tištěných materiálů, celý proces tím může být rychlejší, efektivnější a díky sdílení zkušeností i s lepším výsledným dopadem.

Pokud chcete mít jistotu, že nejste obětí nepřesností, dokážeme pro Vás zajistit i vlastní monitoring úspěšnosti jednotlivých online formátů, stejně jako umíme ve spolupráci s kreativním zázemím vyhodnotit vhodné úpravy a nastavení kampaně i prezentovaných formátů.

Hlavním cílem je vždy úspěšná kampaň.

 

Pro média, která mají vhodný prostor pro umístění placené reklamy dokážeme zajistit kompletní obchodní podporu. V našem portfoliu se v současné době setkáte určitě se zajímavými tituly. Některé z nich doplňujeme jako externí zdroj příjmu z reklamních ploch, jiné podporujeme až na úrovni interního obchodního oddělení.